Brzdové třmeny na autě nepodceňujte!

08.05.2017

Posypová sůl, která se na silnicích nachází nepřetržitě a to od podzimu do jara, vůbec nesvědčí vašim vzduchovým brzdám, stejně tak, jako přílišná vlhkost. Není proto divu, že i u relativně nových vozů je potřeba brzdové třmeny opravovat a dost často poměrně brzy. Není vhodné brzdové třmeny podceňovat a dlouho otálet s jejich výměnou či opravou. Záleží pouze na vás, zda budete chtít brzdové třmeny vyměnit za nové či si je necháte repasovat. Rozdíl mezi repasovanými a novým třmeny není v případě životnosti vskutku žádný. Kromě toho od nás na repasované třmeny získáte i roční záruku, v průběhu které vám vždy rádi třmeny v případě pochybností překontrolujeme.

Opotřebovaný brzdový třmen
Opotřebovaný brzdový třmen

Brzdové třmeny vám můžeme repasovat ještě tentýž den

Pro mnoho klientů je rychlost vyřízení a ne příliš dlouhé čekání na vrácení vozu prioritou. Jsme si vědomi toho, že bez svého vozu nechcete být příliš dlouho a proto jsme schopni vaše brzdové třmeny repasovat ještě tentýž den či den následující. Velmi často se také vyplatí oprava vašeho stávajícího třmenu, ve které rovněž neshledáváme žádný výrazný problém. Oprava vzduchových brzd na voze je vskutku rychlým procesem. Čekací lhůta se ovšem může prodloužit u oprav či repasí netypických brzdových třmenů. Naše specializace se vztahuje zejména na značky Haldex, Wabco, BPW, Meritor či Knor, zavolat nám ovšem můžete i v případě kdy využíváte třmeny jiného výrobce.

Poradíme si se třemeny autobusů, přívěsů, nákladních vozů i návěsů

Naše specializace se vztahuje zejména na vzduchové brzdy, které se využívají u nákladních vozů, autobusů, návěsů i přívěsů. Cena za výměnu těchto třmenů vás vyjde na třetinu nákladů, než které byste investovali do nákupu třmenů nových. Co se týče vlastností repasovaných třmenů a jejich vzhledu, jsou k nerozeznání od nových. Nepodceňujte proto včasnou výměnu brzdových třmenů a předejděte tak případné nemilé kolizi, která by vás rozhodně nepotěšila.