Oprava brzdičů je více než nutná

27.03.2018

Posypová sůl, která naše silnice zdobí v období od podzimu do samotného jara či vlhkost na vozovce se velmi často postará o to, že vás v nejbližší době nemine oprava brzdičů a to třeba i u relativně nových vozů. 

Rozhodně se této montáži není dobré vyhýbat, jelikož brzdy jsou pro váš vůz tou nejdůležitější součástí. Pokud se vám ovšem nechce investovat do nových, zkuste raději schůdnější variantu, kterou je repase těchto vzduchových brzd. S nimi totiž dosáhnete naprosto srovnatelné životnosti vozu a navíc ušetří nemalé peníze, které byste jinak investovali do nových. 

Na své auto navíc nebudete zdaleka vůbec dlouho čekat a pojízdní budete ještě tentýž den či ten následující.

Oprava brzdičů je velmi rychlá

Oprava brzdičů je pro nás chvilkovou záležitostí. Bez svého vozu rozhodně nezůstanete déle než jeden den. V případě opravy atypického třmenu je třeba trpělivosti, jelikož se takováto montáž může protáhnout až na dva dny. 

Pokud se ovšem budeme bavit o tom, že oprava brzdičů na vašem voze již není možná, vyměníme ho za repasovaný, kterých máme skladem nespočet. Svými vlastnostmi i vzhledem se ovšem repasovaný třmen naprosto dokonale vyrovná novému a rozdíl mezi oběma tedy rozhodně nenaleznete.

Specializujeme se na osobní vozy, autobusy, návěsy i kamiony

Naší specializací nejsou repase brzd pouze pro osobní vozy, nýbrž se staráme i o autobusy, návěsy či dokonce kamiony. Všechny tyto typy vozů totiž trápí jednotný problém a tím je blížící se neodkladná oprava brzdičů. Vzduchové brzdy svým klientům vždy mile rádi doručíme na místo určení a to bez jakýchkoliv nákladů za dopravu. Rychlé vyřízení požadavků klienta, specializace na brzdové třmeny velkého množství značek, mezi které patří například Haldex, Meritor, Knorr či spoustu dalších. 

Pokud se ovšem netrefíte do třmenu námi nabízeného výrobce a využíváte jiný, není rozhodně problém se s námi individuálně domluvit. Obratem vám poté dáme vědět, zda si s repasí daného typu poradíme či nikoliv. 

Oprava brzdičů
Oprava brzdičů