Repase brzdových třmenů je levnější než nový třmen

19.12.2016

Oprava vzduchových brzd neboli repase brzdových třmenůspočívá ve výměně či opravě brzdových třmenů, které se používají například u autobusů, nákladních vozů, návěsů i přívěsů. Naše společnost je v opravách brzdových třmenů velmi zběhlá a dokáže vám za velmi přijatelnou cenu repasovat brzdový třmen, což vás vyjde mnohem levněji než pořízení nového brzdového třmenu. Cena repasovaných třemenů je totiž oproti novým třmenům třetinová, tudíž vaší peněžence ušetříte nemalé peníze.


Opravené brzdové třmeny
Opravené brzdové třmeny

Repase brzdových třmenů má spoustu výhod

Repase vzduchových brzd, či brzdových třmenů sebou nese i další pozitiva do kterých se vyplatí investovat. Repasované brzdové třmeny jsou srovnatelné s novými brzdovými třmeny, v tomto případě tedy není poznat žádný rozdíl ve funkčnosti či vzhledu třmenu. To samé se týká jejich životnosti, která je srovnatelná s novými vzduchovými brzdami. Na repasované třmeny od nás navíc získáte roční záruku, během které vám váš repasovaný třmen v rámci záruky zkontrolujeme v případě jakýchkoliv problémů. Rychlé vyřízení vám zajistí to, že nebudete příliš dlouho strádat bez automobilu a i tak získáte kvalitní služby. Naše specializace jsou zejména třmeny značek Haldex, Wabco, BPW, Knorr či Meritor. Repasujeme ovšem i třmeny jiných výrobců, tudíž nás neváhejte v případě dotazů jakkoliv kontaktovat, na zpětnou vazbu nebudete čekat.


Jak probíhá repase třmenu? 

Třmen, který se nachází ve vašem voze, můžeme buď opravit anebo vám do vozu dát rovnou nový repasovaný třmen, který budeme mít skladem. Oprava těchto třmenů probíhá velmi rychle, velmi často je třmen v provozu ještě tentýž den nebo hned následující. Při repasích atypických třmenů vás ovšem poprosíme o větší trpělivost. Na místo určení ovšem vždy repasovaný či opravený třmen doručíme a to zcela zdarma.