Repase brzdových třmenů - naše specializace

05.10.2016

Nenechávejte stav brzd vašeho auta napospas náhodě. Rozbitý brzdový třmen může způsobit havárii vozu. Funkční brzdový třmen zajistí bleskový přítlak brzdových destiček na kotouč a tím přirozený průběh brždění.

Rovněž odbrzďování musí být dostatečně rychlé a přesné (zejména u vozidel se systémy ABS, VSC, TRC apod.). Přesné a rychlé odbrzdění zajistí, aby nedocházelo ke zbytečnému přehřívání brzdového systému, nadměrnému a nerovnoměrnému opotřebení desek a kotoučů či ke zvýšené spotřebě paliva a ke zvýšenému pasivnímu odporu vozidla.

Pokud potřebujete vyřešit jakýkoliv problém s brzdovými třmeny vašeho vozu - jsme tu pro vás! Poskytujeme repase brzdových třmenů na všechny typy osobních, dodávkových, nákladních aut, autobusů, přívěsů a návěsů. Repase zahrnuje především:
- Čištění pískováním
- Výměna poškozených dílů
- Povrchová úprava, zvýšení odolnosti vůči vlhkosti a jiným nepříznivým vlivům

Našim zákazníkům nabízíme repasované brzdové třmeny, jejichž cena je zlomkem ceny nových brzdových třmenů. Tyto třmeny mají po opravě zcela srovnatelné vlastnosti jako nové brzdové třmeny pro vzduchové brzdy, a proto na ně poskytujeme standardní jednoletou záruku. Opravíme klasické i atypické třmeny. Naším cílem je snižovat vaše náklady na opravu vozidel!

Brzdový třmen
Brzdový třmen