Repase třmenů od nás se vyplatí!

31.10.2016

Pokud na svém voze pozorujete problémy, které se týkají vašich brzd, je na čase je řešit. Opravy brzdových třmenů, není v žádném případě dobré nechávat až na poslední chvíli. Pokud ovšem chcete na brzdových třmenech ušetřit, tak využijte repase třmenů, která vaší peněžence ušetří nemalé peníze. Případná  kolize vašeho vozidla, by vás rozhodně nepotěšila.

Repasovaný brzdový třmen
Repasovaný brzdový třmen

Repase třmenů je výhodnou variantou

Brzdové třmeny často majitele vozů velmi zlobí. Zaseknutý nebo dokonce nefunkční brzdový třmen, vám může způsobit velmi nemalé problémy. Opravy těchto brzdových třmenů jsou ovšem velmi nákladné. Stále větší část řidičů, proto volí raději repase třmenů, které jejich peněženku tolik nebolí. Dobře pracující brzdový systém, je základem dobře fungujícího vozu. Brzdový systém také musí správně zajišťovat odbrzďování, které musí být přesné a především rychlé. Nedochází tak, ke zbytečnému přehřívání brzdových systémů, k opotřebení desek a kotoučů a dokonce ani ke zvýšené spotřebě paliva. Repase třmenů zajišťujeme odborným způsobem pro různé druhy automobilů. Rádi vám poskytneme repase třmenů na osobním autě, dodávce, nákladním autě, autobusu, návěsu i přívěsu. Takováto repase, bude zahrnovat především čištění pískováním, výměnu poškozených dílů a také povrchovou úpravu. Zvýší se tak odolnost vůči vlhku a dalším nepříznivým vlivům. Repase brzdový třmenů vás vyjde na zlomek ceny nového třmenu. Na brzdové třmeny vám poskytneme také záruku na jeden rok.

Profesionální repase vašich brzdičů

Špatné fungování brzdových třmenů, které nalezneme například u návěsů, přívěsů, autobusů a nákladních vozidel, může způsobovat například i vlhkost, na kterou jsou tyto vozy velmi náchylné. Naše repase brzdových třmenů ovšem vše hravě vyřeší. Repasované třmeny mají identické parametry, jako nové třmeny. Tato renovace se tak vyplatí zejména u nákladních automobilů, jejichž pořizovací cena je vskutku velká.

Opravy vzduchových brzd

Do našich kompetencí spadají také opravy vzduchových brzd. Specializujeme se především na tyto značky Wabco, Haldex, Knorr, BPW, Meritor. Ovšem nebráníme se ani opravám vzduchových brzd jiných značek.