sk-Repase třmenů je levnější než koupě nových

07.01.2023

Potřebujete na svém voze vyměnit či opravit vaše stávající brzdiče? Máte v plánu koupit naprosto nové, ale obáváte se toho, že se bude jednat o velmi nákladnou záležitost? V tom případě vám jistě přijde vhod repase brzdových třmenů, která vás vyjde až o třetinu levněji, než nákup nových brzdičů do vašeho vozu viz ceník repase

Rozhodně kvalitu svých brzd nepodceňujte, a pokud se vám zdají být již opotřebované, s výměnou či opravou rozhodně neotálejte, nikde ale není řečeno, že vás tato investice musí zákonitě zruinovat.

Opravy vzduchových brzd všeho druhu

Zabýváme se nejen opravami na vozech osobních, nýbrž se specializujeme na opravy u autobusů, nákladních vozů, přívěsů i návěsů. Často u těchto vozů spatřujeme defekty, které mají na svědomí především vnější vlivy, kterými jsou hlavně posypová sůl, která naše automobily trápí od jara do podzimu či přílišná vlhkost. 

Nejinak tomu je ani u nových vozů. Na základě toho dochází k opotřebování samotných brzdových třmenů a je tedy nasnadě jejich výměna či již zmíněné repasování. 

Pokud tedy váháte, zda brzdiče repasovat či opravit, jistě se neváhejte obrátit na naše odborníky, kteří vám s vaším problémem rádi pomohou.

Repasovaný brzdový třmen
Repasovaný brzdový třmen

Nepoznáte rozdíl

V žádném případě nelze poznat, zda na vašem voze proběhla repase brzdových třmenů či v něm máte naprosto nové brzdiče. Důvod je ten, že obě dvě varianty dosahují srovnatelně dlouhé životnosti a na základě toho, se stále širší veřejnost přiklání spíše k variantě repasování. Ta majitele vozidel vyjde o poznání levněji a co více, vztahuje se na ně i roční záruka, která vám zajistí návratnost vaší investice v případě, kdy se objeví sebemenší problém. 

Navíc bez svého automobilu nebudete muset být příliš dlouho. Opravy provádíme ve většině případů obratem. Pokud se ovšem jedná, o atypické třmeny bude nutná trpělivost z vaší strany.